Wyższy blok skierowany na ulicę żydowską będzie miał 15 kondygnacji, a dolny blok skierowany na Carlisle Avenue będzie miał osiem kondygnacji.

Projekt Ploberger Hotel Group (RP Assets Limited) będzie zawierał 311 pokoi hotelowych, kawiarnię/bar na parterze i restaurację na dachu, obie otwarte dla publiczności.

W ramach inwestycji powstanie również przestrzeń coworkingowa-z bezpłatnym i zniżkowym wykorzystaniem studiów podcastowych, sal konferencyjnych i przestrzeni eventowych oferowanych do celów społecznościowych i edukacyjnych – a także propozycje centrum kulturalnego.

 Na ulicy Jewry poszerzony chodnik, sadzarki i siedzenia wzmocnią sferę publiczną, a także parking dla rowerów na krótki pobyt.

Aby zmniejszyć wpływ projektu na emisję dwutlenku węgla, w ramach inwestycji zachowana zostanie część istniejących piwnic i poziomów parteru, w tym częściowe ponowne wykorzystanie płyty stropowej, kolumn i fundamentów.

Przewodniczący Komitetu Planowania i transportu, Shravan Joshi, powiedział: „przyciągnięcie turystów z Wielkiej Brytanii i zagranicy z tętniącą życiem ofertą rekreacji i turystyki jest sercem ożywienia miasta.

– Chcemy również zapewnić elastyczne przestrzenie dla MŚP, start-upów oraz zastosowań społecznościowych i kulturalnych, uzupełniając nasz światowej klasy sektor usług finansowych i profesjonalnych.

„Zrównoważony rozwój jest głównym elementem tego programu, który pobudzi turystykę i zapewni butikową przestrzeń coworkingową, aby sprostać zmieniającym się potrzebom przedsiębiorstw.”

Rzecznik grupy hotelowej Ploberger (RP Assets Limited) powiedział: „Jesteśmy podekscytowani potencjałem Boundary House, aby pomóc w ponownym wyobrażeniu tej części miasta jako bardziej zrównoważonego i tętniącego życiem miejsca aktywności gospodarczej i społecznej, i zrealizować aspiracje korporacji City do prawdziwie całodobowego miasta.

„Ściśle współpracowaliśmy z City Corporation, aby zapewnić, że nasze propozycje mają w sercu społeczność i mogą wnieść coś świeżego i innowacyjnego do mili kwadratowej.

 „Elastyczne Centrum Kultury będzie zawierać zarówno przestrzeń coworkingową, przestrzeń eventową, jak i studia podcastowe, reprezentujące szeroką ofertę zarówno dla lokalnej społeczności, jak i naszych gości hotelowych.”

Podobne Posty