Po co czołgać się do tyłu ciężarówki, aby odzyskać narzędzia i sprzęt, skoro można go łatwo wysunąć?

Decked wprowadził nową, wytrzymałą platformę przesuwną CargoGlide, która sprawia, że załadunek, rozładunek, organizacja i dostęp do sprzętu są bardziej wydajne.

Pociągnięciem dźwigni CargoGlide wysuwa się do przodu z łoża ciężarówki z pozycji zablokowanej. Przesuwna taca może rozciągać się poza koniec łóżka nawet o 100 procent, umieszczając sprzęt, który byłby poza zasięgiem na poziomie klatki piersiowej.

CargoGlide jest dostępny w opcjach ładowności 1000, 1500 i 2200 funtów, z 75-procentowym lub 100-procentowym rozszerzeniem zasobnika.

1000-funtowa, 75-procentowa opcja przedłużenia jest kompatybilna z systemem szuflad firmy. Właściciele mogą przechowywać ciężki sprzęt na CargoGlide i zabezpieczyć narzędzia oraz mniejszy sprzęt wewnątrz dwóch pełnowymiarowych szuflad systemu szuflad.

Regulowane miejsca tie-down na szynach bocznych mogą być wykorzystane do zabezpieczenia biegu.

System jest wykonany ze stali malowanej proszkowo oraz przemysłowej, morskiej sklejki pokrytej termoplastyczną blachą wierzchnią. Jest on dostępny dla większości pełnowymiarowych i średnich samochodów ciężarowych i dostawczych. Firma twierdzi, że CargoGlide jest wstępnie zmontowany i zajmuje mniej niż 30 minut.  

Poniżej znajduje się zestawienie modeli i cen.

CargoGlide Models and PricingDekorowane

Podobne Posty