John Paul Construction, jedna z wiodących firm budowlanych w Irlandii; wykonawca elektryczny R J Power z siedzibą w Kent, który dostarcza specjalistyczne rozwiązania inżynieryjne dla energetyki; projekty HB, które dostarczają nowe projekty budowy, wykończenia i renowacji dla klientów w sektorze detalicznym, motoryzacyjnym i komercyjnym; oraz specjalistyczny wykonawca spółdzielni mieszkaniowych Casey, zwróciły się do Eque2.

Czwórka wybrała Eque2, aby uprościć swoje wewnętrzne procesy i zapewnić kompleksowy system zarządzania finansowego i handlowego, aby wspierać biznes w podróży rosnącego popytu i wzrostu.

Wszyscy czterej kontrahenci zawarli długoterminowe umowy z Eque2 dotyczące oprogramowania EVision.

EVision To rozwiązanie firmy Eque2 do zarządzania chmurą ERP (enterprise Resource planning) wykorzystujące Microsoft Dynamics Business Central 365, aby pomóc firmom w planowaniu przepływu pracy i zasobów.

Dostosowane do potrzeb każdego klienta, EVision korzysta z aplikacji przeznaczonych dla branży budowlanej, które pomagają wykonawcom zarządzać czasem i budżetem oraz dogłębnie zrozumieć, gdzie znajdują się w ramach projektu.

Justin Moule, dyrektor generalny Eque2, powiedział: „To wspaniałe zwycięstwo Eque2. Wszyscy czterej klienci pracowali z systemami, które nie były już opłacalne i nie służyły ich celom. Zainwestowaliśmy czas w zrozumienie ich potrzeb i zapewnienie, że mają one jedno w pełni zintegrowane rozwiązanie do zarządzania całością prac budowlanych i kontraktowych.

„Wszystko jest w jednym systemie – nazywamy to jedną wersją prawdy.”