Nominacje są otwarte dla Sprzęt świat Program konkursu wykonawca roku 2023.

Podczas wydarzenia dwunastu finalistów i ich Goście otrzymają czterodniową opłaconą wycieczkę do Wynn resort w Las Vegas, aby wziąć udział w networkingu, dyskusji przy okrągłym stole i bankiecie z nagrodami, gdzie każdy finalista zostanie uhonorowany, a wykonawca roku 2023 zostanie wybrany.

Ponadto finaliści otrzymają bilety na Conexpo-CON/AGG, największe targi budowlane w Ameryce Północnej oraz VIP-owską wycieczkę po stoisku Caterpillar. CONEXPO-CON / AGG odbywa się w dniach 14-18 marca 2023 roku w Las Vegas Convention Center.

Aby uzyskać dostęp do aplikacji wykonawca roku, Kliknij tutaj.

Program, który ma już 23 lata, ma na celu uhonorowanie wykonawców, którzy wyróżnili się na swoich lokalnych rynkach, prezentując najwyższe standardy znajomości biznesu, wiedzy w zakresie zarządzania sprzętem, dbałości o bezpieczeństwo i zaangażowanie społeczności.

Wykonawców, którzy spełniają następujące kwalifikacje zapraszamy do udziału:

  • Mają roczne przychody od $3 mln do $15 mln
  • Posiadać co najmniej 10-letnie doświadczenie własnościowe w firmie budowlanej
  • Mają sprawdzone, doskonałe wyniki w zakresie bezpieczeństwa
  • Posiadaj co najmniej pięć maszyn budowlanych
  • Być w stanie reprezentować branżę budowlaną w pozytywny sposób

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu 2023 upływa 23 września. Kandydaci mogą być nominowani samodzielnie lub nominowani przez innych. Kandydaci mają do wyboru wypełnienie formularza online lub pobranie formularza, aby wypełnić go w wolnym czasie.

Program wykonawca roku jest sponsorowany przez firmę Caterpillar od momentu jej powstania w 2000 roku. Zwycięzca i każdy finalista zostanie wyróżniony na Świat Sprzętu strona internetowa.

Aby zapoznać się z wydarzeniem wykonawca roku, zapoznaj się z tym artykułem i filmem, który upamiętnia mianowanie naszego wykonawcy roku 2022, Marcii i Arvida Veidmarka III z SSC Underground, Phoenix, Arizona.

Pierwszych 50 wykonawców, którzy złożą wypełniony wniosek, otrzyma czapkę dla kota, dzięki uprzejmości firmy Caterpillar. Aby aplikować, kliknij tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu, odwiedź www.equipmentworld.com/contractor-of-the-year.  

Podobne Posty