Firma Yanmar otworzyła nowe regionalne centrum dystrybucyjne w Gainesville w Teksasie, około godziny na północ od Dallas.

Centrum o powierzchni 54 000 stóp kwadratowych, otwarte we współpracy z dealerem ciągników Bob ‚ s Yanmar, będzie dystrybuować ciągniki serii YM, YT i SA, Pojazdy UTV z serii Bull i Brahma oraz szeroką gamę osprzętu i części zamiennych.

Oczekuje się, że przeprowadzka usprawni działalność dealerów poprzez zmniejszenie konieczności utrzymywania wysokiego poziomu zapasów na miejscu, mówi Yanmar, a jednocześnie skróci czas realizacji dostaw produktów do klientów.

„Ta inwestycja świadczy o ciągłym zaangażowaniu firmy Yanmar na ważnym rynku Teksańskim” – powiedział Jeff Albright, Prezes YANMAR America. „Dzięki nowemu regionalnemu centrum dystrybucyjnemu Yanmar America oferuje swoim klientom wyjątkowe doświadczenia zakupowe i własnościowe, a my będziemy nadal wspierać naszych partnerów dealerskich w dostarczaniu części i wsparcia serwisowego.”

Thunder Creek Equipment zatrudnia Niki Patterson na stanowisko kierownika ds. rozwoju dealerów i rachunków narodowych

Thunder Creek Equipment, producent oleju napędowego i przyczep serwisowych oraz produktów do konserwacji, mianował Niki Patterson swoim menedżerem ds. rozwoju dealerów i rachunków narodowych.

Na swoim stanowisku Patterson będzie ściśle współpracować z dealerami i menedżerami sprzedaży, aby poszerzyć penetrację rynku, stworzyć ramy wydajności i wspierać relacje z dealerami.

Patterson spędziła całą swoją karierę w branży sprzętu, ostatnio pełniąc funkcję kierownika działu traktorów w kosiarkach typu Bad Boy. Wcześniej Patterson pełnił różne funkcje kierownicze w Mahindrze.

Takeuchi Nazywa Carl Stickels Północno-Wschodni Region Business Manager

Takeuchi-US wyznaczył Carla Stickelsa jako regionalnego menedżera biznesowego na terytorium północno-wschodnim, zastępując Marka Barndollara, który przechodzi na emeryturę. Stickels będzie odpowiedzialny za cały rozwój i działalność w swoim regionie, w tym rekrutacji dealerów i rozwoju dealerów i zarządzania.

Stickels przychodzi do Takeuchi po 12 latach jako kierownik terytorium i sprzedaży z dystrybutorem sprzętu.

Podobne Posty